Sbor dobrovolných hasičů Zderaz Vás srdečně zve na

O PUTOVNÍ POHÁR FRANTIŠKA ŠPLÍCHALA

Datum:                         30. srpna 2020

Místo konání:               Sportovní areál Zderaz

Disciplíny:                        Požární útok – sklopné terče s el. časomírou (Liga okresu Chrudim)

Běh jednotlivců 60m s překážkami (Liga okresu Chrudim)

Program:                          Požární útoky

Prezence      7:15 – 7:45

Nástup soutěžících  7:50

Zahájení PÚ (kategorie mladších)  8:00

Běh na 60m jednotlivců

Prezence                      do 12:00

Zahájení disciplíny  12:30 (začína kategorie mladších žáků)

Pravidla:                             Dle směrnic hry „Plamen“ a pravidel Ligy pořádané OORM Chrudim

Na prezenci PÚ se dostaví celé družstvo s vyplněnou startovní soupiskou a platným členským průkazem SH ČMS

Na prezenci jednotlivců nastoupí všichni závodníci s vedoucím a platným členským průkazem SH ČMS

!!! Výsledné časy z PÚ budou připočítány k výsledkům ZPV a tímto se vyhodnotí a uzavře Hra Plamen ročník 2019/2020 !!!

Startovné:                         150 Kč za družstvo pro disciplínu PŮ (vybírá pořadatel)

30 Kč za závodníka pro disciplínu Běh na 60m jednotlivců

(startovné stanovené pravidly Ligy pořádané OORM

Chrudim)

Návratky:                            Přihlášky do soutěže PÚ zasílejte do 28. srpna 2020

na adresu drahosova.i@email.cz

případně volejte na čísla 723 332 318 (Maruška Broulíková)

723 738 423 (Iva Pertlová)

!!! Závodníky pro Běh jednotlivců na 60 metrů přihlašujte na www.stovky.cz do 28. 8. 2020 !!!