Sbor dobrovolných hasičů Zderaz Vás srdečně zve na

O PUTOVNÍ POHÁR FRANTIŠKA ŠPLÍCHALA

Datum:                         12. září 2021

Místo konání:               Sportovní areál Zderaz

Disciplíny:                        Požární útok – sklopné terče s el. časomírou (Liga okresu Chrudim)

Běh jednotlivců 60m s překážkami (Liga okresu Chrudim)

Program:                          Požární útoky

Prezence      7:15 – 7:45

Nástup soutěžících  7:50

Zahájení PÚ (kategorie mladších)  8:00

Běh na 60m jednotlivců

Prezence                      do 12:00

Zahájení disciplíny  12:30 (začína kategorie mladších žáků)

Pravidla:                             Dle směrnic hry „Plamen“ a pravidel Ligy pořádané OORM Chrudim

Na prezenci PÚ předá vedoucí družstva vyplněnou startovní soupisku a čestné prohlášení

v souladu s mimořádnými opatřeními MZČR  a platné členské průkazy SH ČMS.

Na prezenci jednotlivců předá vedoucí originál přihlášky, kterou zaslal emailem

s případnými změnami a platné členské průkazy SH ČMS.

Startovné:                         150 Kč za družstvo pro disciplínu PŮ (vybírá pořadatel)

30 Kč za závodníka pro disciplínu Běh na 60m jednotlivců

(startovné stanovené pravidly Ligy pořádané OORM

Chrudim)