Soutěžní sezóna 2014/2015

    Startem nového ročníku hry Plamen byl  závod požární všestrannosti . Starším se podařilo zvítězit a mladší si z celkových 45 hlídek vyběhali 15. místo. 

                                 Další foto ze soutěže - Braňák 2014
 
Dne 25. dubna 2015 jsme se vypravili do Skutče na  Memoriál Honzíka Kreminy. Jako každoročně je to naše první soutěž jarní sezóny. 
Hned na této soutěži jsme zaznamenali úspěchy a to 1. místo starších žáků a 2. místo mladších žáků. Odvezli jsme si i putovní pohár za nejlepší útok. 
Další foto ze soutěže - Skuteč 2015
   
Ve dnech 23. a 24. května 2015 se naši mladí hasiči a hasičky přemístili na Slatiňanské sportoviště SK Spartak, kde sekonalo Okresní kolo hry PLAMEN. Po příjezdu na stadion se ukázalo, že mladší i starší budou mít přes víkend nemalou konkurenci a budou ze sebe muset vyždímat své nejlepší výkony. V kategorii mladších bylo celkem 27 družstev a  kategorii starších 17 družstev. 
První den se bojovalo v disciplínách štafety dvojic, štafety 4x60m, štafety CTIF a útoku CTIF. Druhý den přišla na řadu královská disciplína, a to požární útok. Po prvním dni jsme odjížděli domů s průběžným druhým místem starších žáků a 6. místem mladších žáků, s minimálním odstupem od 3. místa. Jenže druhý den se nic nevedlo. Mladší skončili na útoku až čtrnáctí a starší sice s nejlepších časem v požárním útoku, ale s neplatným pokusem kvůli špatně spojené savici na 2. místě. Souboj se skutečským týmem tak prohráli a odváželi si medaile za 2. místo s postupem na krajské kolo v Litomyšli. Mladší žáci si i přes nevydařené útoky vydřeli konečné 6. místo.
 
Další fotky ze soutěže - Okresní kolo 2015