SOUTĚŽE DOSPĚLÝCH

Novohradský kohout

         Tradiční soutěž s netradičními pravidly, to je Novohradský kohout. Nejoblíbenější soutěž dospělých, které se účastníme. 

        

Foto z Novohradských kohoutů:

Rok 2011

 

Okrsková/okresní kola v požárním sportu

Každoročně se účastníme i okrskových soutěží dospělých. Vždy s minimálně jedním družstvem můžů, ale většinou se nám daří postavit mužské týmy dva a jeden tým žen. 

Letošními pořadateli okrskové hasičské soutěže jsme byli my a soutěž jsme spojili i s vepřovými hody. A jelikož jsme všichni i hokejoví fandové, připravili jsme projektor a promítání zápasu Česko x Kanada. Okrskové soutěže se zúčastnilo 10 týmů mužů a 1 družstvo žen. Na okresní kolo, které se uskuteční 30.5.2015 pojedou reprezentovat náš okrsek první dva vítězné týmy mužů a vítězné družstvo žen.

 

Poslední sobota v květnu 2015 patřila hasičskému klání mezi dospělými. Zderazské ženy a muži vyjeli soutěžit do nedalekého Otradova. Začalo se štafetami 4x100m, pokračovalo se v disciplíně 100m překážek a nakonec tu byl požární útok. Počasí si se závodníky hrálo. Chvilku sluníčko, kraťasy a tričko, po chvíli zas mračna, vítr, déšť, zima, kalhoty a teplá bunda. Muži měli větší konkurenci a to 14 družstev, ženy 6 družstev. Opět se nám nevedli útoky, muži 10. místo, ženy 6. místo. Tyto umístění z útoků pak rozhodly o konečném pořadí družstev. A tak muži si odvezli konečnou 7. příčku, ženy 6. místo. Ale i to nám dobrou náladu nevzalo a těšíme se na další soutěže.

 

 

Foto z okresních soutěží:

 Okresní soutěž Otradov 2015

Okrsková soutěž 2015 Zderaz

Okrsková soutěž 2009

Okrsková soutěž 2008